Upisi za sve učenike bit će u:

petak, 7. srpnja 2023. godine,

u jutarnjem terminu od 9 - 11,00 sati i

u popodnevnom terminu od 18 - 20,00 sati.

 

Za upis u sljedeći razred  potreban je OIB djeteta, 10,00 eura za upisninu i podmirena participacija prethodne školske godine.

Učenici prilikom upisa  preuzimaju svjedodžbu završenog razreda.

Novi učenici, odnosno oni koji su položili audiciju i nalaze se unutar upisne kvote za upis u 1. razred osnovne glazbene ili plesne škole, također su obvezni doći na upise i upisati se u prvi razred.

Ova obavijest se ne odnosi na učenike koji prijavljuju / upisuju 1. razred srednje glazbene škole, 1. pripremni razred za srednju glazbenu školu ili 1. razred srednje škole suvremenog plesa. Oni se upisuju sukladno rokovima propisanim Odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2023. / 2024. ( Narodne novine br. 55 / 2023 ). Odluka je dostupna na poveznici:

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2023_05_55_948.html  .